۱۳ برنامه فوق العاده برای بازاریابی اینستاگرام

بازاریابی اینستاگرام

1

بازاریابی اینستاگرام، از روزهای آغازین آن، یعنی زمانی که کاربران فقط عکسی را در برنامه می گذاشتند و فیلتر را بدان می افزودند فاصله گرفته است. در حال حاضر، برنامه های فراوانی برای ویرایش عکسهای شما وجود دارد! لذا در اینجا تمام برنامه هایی که برای جذاب تر شدن کسب و کارتان در رسانه‌های اجتماعی و بازاریابی اینستاگرام ، بدان نیاز دارید، تا بتوانید کسب و کار اینستاگرام خود را بیش از پیش جذاب کنید و مخاطبین بیشتری را جذب نمایید معرفی خواهند شد.

بهترین برنامه های ویرایش عکس برای اینستاگرام

برنامه ویرایش عکس برای اینستا گرام
برنامه ویرایش عکس برای اینستا گرام

برای موفقیت در بازاریابی اینستاگراگرام، شما باید عکس هایی را پست کنید که از کیفیت عالی برخوردار باشند. لذا برنامه های ویرایش عکس به شما کمک می کنند تا فیلترها را اعمال  کنید، روشنایی را تنظیم نمایید و حتی هر گونه نقص در پس زمینه را نیز برطرف کنید.

VSCO Cam

آیا می دانستید که #vsco  یکی از محبوب ترین هشتگ ها در اینستاگرام است؟ دلیل این امر، آن است که این اپلیکیشن، یک برنامه قدرتمند و رایگان ویرایش عکس برای iOS و اندروید است که علاوه بر فیلترهای رایگان، پکیج عکس و فیلترهای جذابی نیز برای خرید دارد. این برنامه برنامه ای است که می توانید برای تمام عکس هایتان از طبیعت، گرفته تا تصویر چهره و تقریبا همه چیز از آن استفاده کنید.

Snapseed

این برنامه، یکی از برنامه های ویرایش عکس رایگان گوگل است که برای ویرایش بخش های خاصی از عکس شما مناسب خواهد بود. این اپلیکیشن برای سیستم عامل iOS و آندروید موجود است، اما فیلترهای آن به اندازه VSCO خوب نیستند و در عین حال، ویژگی های ویرایشی آن قوی تر می باشند. به عنوان مثال، تنظیم “انتخابی” به شما اجازه می دهد تا فقط بخش های خاصی از عکس خود را روشن یا تیره کنید و ابزار قلم مو برای شما این امکان را فراهم می آورد تا از انگشت خود برای افزایش و یا کاهش میزان نوردهی، اشباع یا تنظیم دمای عکس استفاده کنید (مناسب برای عکس های ساحلی که در آن ها می خواهید آب کمی آبی تر باشد).

Color Story

اگر می خواهید عکس های روشن و رنگی داشته باشید، اپلیکیشن Color Storyکه به صورت رایگان در iOS، عرضه شده برای شما مناسب خواهد بود. این نرم افزار که توسط خالق Beautiful Mess ، طراحی شده به طور خاص، به رنگ ها اختصاص یافته است. اگر تمایل دارید عکس هایی شفاف و روشن داشته باشید، قطعا این برنامه بهترین برنامه برای شما خواهد بود. اکثر فیلترهای این اپلیکیشن رایگان هستند، اما پکیج هایی برای خرید نیز وجود دارند که ارزش امتحان کردن را دارند.

Line Camera

این برنامه بری iOS و آندروید در دسترس است و برنامه ای فوق العاده جهت گرفتن سلفی می باشد! البته سلفی ممکن است برای بازاریابی اینستاگرام چندان قابل استفاده نباشد، اما برای گزارشگران و وبلاگ نویسان، فوق العاده کاربردی خواهد بود. حتما از دوربین آن برای گرفتن عکسهای اینستاگرام استفاده کنید زیرا کیفیت عکس های شما بسیار بیشتر خواهد شد. علاوه بر این، می توانید از این برنامه برای فتوشاپ چهره و اضافه کردن ویژگی های بی نظیر به تصاویرتان استفاده نمایید!  

Foodie by Line Camera

اگر بازاریابی اینستاگرام شما مربوط به غذا است (یا اینکه فقط دوست دارید عکسهای غذاهای خود را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید)، این برنامه جدید مخصوص پلتفرمهای iOS و آندروید به شما کمک می کند تا عکس های بی نظیری از غذاهایتان بگیرید. هنگامی که شما از غذای خود عکس می گیرید، نوار سفید به رنگ زرد در می آید تا نشان دهد که دوربین شما در جای درستی قرار گرفته است.. علاوه بر این، این برنامه دارای فیلترهای مختلفی است که مخصوص انواع مختلف غذا و نوشیدنی ها می باشد.

Layout by Instagram

اگر می خواهید یک کولاژ در اینستاگرام پست کنید، این برنامه رایگان را که برای سیستم عاملهای iOS و آندروید  طراحی شده دانلود کنید چرا که این برنامه برای شما این امکان را فراهم می آورد تا چندین عکس را با یک عکس واحد ترکیب کنید و آن را در اینستاگرام پست نمایید. شما می توانید به راحتی تا ۹ عکس را انتخاب کرده و حتی دوستان خود را در اینستاگرام بر روی عکسها تگ نمایید!

بهترین نرم افزارها طراحی گرافیک برای اینستاگرم

برنامه های طراحی گرافیک برای اینستاگرم
برنامه های طراحی گرافیک برای اینستاگرم

اضافه کردن متن به عکس ها در اینستاگرام می تواند به شما در برقراری ارتباط سریع با دیگران کمک کند، علاوه بر این، دیگر، فالورهایتان نیازی به خواندن کپشن ندارند. استفاده از این برنامه ها بسیار آسان است و باعث  ایجاد تصاویر عالی می شود و هنگامی که برای بازاریابی اینستاگرام از آنها استفاده کنید بسیار مثمر ثمر خواهند بود.

Over

این برنامه بهترین برنامه برای ایجاد تصاویری است که بتوان آنها را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. این نرم افزار در پلتفرم iOS و آندروید در دسترس می باشد. OVER یک برنامه رایگان است، اما نسخه big bundle آن برای استفاده از برخی ویژگی های قدرتمند نظیر برش عکس در ابعاد بهینه برای اینستاگرام، پینترست، توییتر و فیس بوک، مفید خواهد بود.یکی از بهترین ویژگی های این نرم افزار ، اضافه کردن تاری و کدری خاصی به عکس است، بنابراین شما می توانید یک لایه تیره را به تصویر اضافه کنید تا متن سفید شما واقعا بدرخشد. علاوه بر این، این نرم افزار برای ادغام چند عکس با هم بسیار مفید است،  بنابراین شما می توانید عکس های ترکیبی خاصی را خلق کرده و با اضافه کردن متن به آن، کارهای هنری خود را پست کنید.

Quick

یک برنامه دیگر از تیم Over،  و یکی از برنامه های رایگان iOS می باشد که به شما اجازه می دهد متن مورد نظر خود را به عکس های اینستاگرامتان بیفزایید. اضافه کردن متن به عکس، یکی از روشهای مناسب جهت افزایش فالوور و بازاریابی اینستاگرام است. این برنامه دارای فونت های پیش فرض زیادی است و بر اساس براوردها، گویا “سریعترین برنامه برای اضافه کردن متن به عکس می باشد.

Canva for iPad

این برنامه یک اپلیکیشن محبوب طراحی گرافیکی در وب است که تحت پلتفرم اپل ارائه شده و به شما اجازه می دهد تا تصاویر مورد نظر خود را خلق کنید. قطعا این برنامه، یک برنامه عالی برای خلق عکسهای بی نظیر و پست آنها در صفحه اینستاگرامتان است بنابراین فرصت دانلود آن را از دست ندهید.

بهترین نرم افزارها برای مدیریت اینستاگرام

مدیریت اینستاگرام

بازاریابی اینستاگرام به سطحی رسیده که سبب خلق برنامه های زیادی شده است و همین برنامه ها به شما کمک می کنند تا پست های اینستاگرام خود را برنامه ریزی کنید، موفقیت خود را پیگیری نمایید و یا خوراک مورد نظر خود را به فروش برسانید.

Iconosquare

Iconosquare یک برنامه وب رایگان است که به دلیل تحلیل اینستاگرام در میان بازاریابان بسیار محبوب شده است. شما می توانید داشبورد تجزیه و تحلیل خود را تنظیم کرده و روند رشد و نرخ مشارکت خود را پیگیری کنید، به علاوه حتی می توانید ببینید که محبوب ترین زمان برای ارسال پستتان چه زمانی است .

Latergramme

با Latergramme می توانید در وقت خود برای بازاریابی اینستاگرام صرفه جویی کنید. Latergramme یک اپلیکیشن تحت وب است که با iOS و اندروید کار می کند و به شما کمک کند تا پست های خود را در چندین حساب اینستاگرام زمان بندی کرده، و با اعضای تیمتان همکاری کنید یا پیش نمایش پست خود را مشاهده نمایید. از آنجایی که ارسال پست خودکار با شرایط و قوانین اینستاگرم مغایر است ، هنگامی که زمان ارسال پست شما فرا می رسد، Latergramme هشداری را برای گوشی شما ارسال می کند.

LiketoKnow

این برنامه وب برای وبلاگ نویسانی طراحی شده که تمایل دارند از طریق خرید کرن فالورهایشان در اینستاگرام، کسب درامد کنند. وبلاگ نویسان یک URL را در کپشن اینستاگرام خود پست می کنند و برای فالوورهایی که ثبت نام کنند، یک ایمیل با لینک پیوند ارسال خواهد شد. البته این اپلیکیشن در حال حاضر، فقط برای وبلاگ نویسان در شبکه RewardStyle در دسترس می باشد

بهترین نرم افزارها برای ساخت فیلم برای بازاریابی اینستاگرام

ذخیره استوری در اینستاگرام

آیا دوست دارید یک ویدیو با مدت زمان محدود برای تبلیغ کسب و کار خود در اینستاگرام بسازید؟ در زیر چند برنامه که برای ساخت ویدئوهایی بی نظیر به شما کمک می کنند ارائه خواهند شد

گرچه این برنامه رایگان تحت پلتفرم iOS برای یوتیوب ساخته شده است، اما هنوز هم برای بازاریابی اینستاگرام عالی عمل می کند! استفاده از این برنامه فوق العاده آسان است و به شما کمک می کند تا ویدئو خود را در حین ضبط بالانس کنید، چند ویدئو را با هم ترکیب کنید، و یا موسیقی دلخواهتان را به کلیپ اضافه نمایید. این اپلیکیشن برای مبتدیان عالی است، اما دارای ویژگی های چندان  پیشرفته ای نیست.

Hyperlapse

این برنامه رایگان تحت سیستم عامل iOS به شما اجازه می دهد تا به راحتی ویدئوهای تایم لپس را بر روی گوشی خود بسازید و آنها را در اینستاگرام پست نمایید. ویدئوهای تایم لپس مجموعه ای از عکس های گرفته شده در طی یک دوره زمانی مشخص هستند که به واسطه این اپلیکیشن با هم ترکیب می شوند و مانند یک ویدیو منتشر می گردند. این برنامه دارای تثبیت کننده تصویر داخلی نیز هست.

iMovie

اگر می خواهید ویدیو کوتاه حرفه ای تری را جهت تبلیغ اینستاگرم خود بسازید از، برنامه iMovie که در حال حاضر برای iPhone و iPad در دسترس است استفاده کنید. شما می توانید فیلتر ها را اضافه کنید و به ویدیو خود افکت هایی مانند اسلو موشن، فست فوروارد و اسپلیت اسکرین را اضافه نمایید.

 منبع : wpengine

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.